Filtry serii 5000 mogą być używane z pochłaniaczami serii 3M 6000, w połączeniu z pokrywą filtra 3M 501 oraz bez pochłaniaczy serii 3M 6000 w połączeniu z podstawą filtra 3M 603 i pokrywą filtra 3M 501.
Rękawice X-ROLLER wykonane z prążkowanego poliestru, powlekane w części chwytnej nitrylem. Idealne do prac manualnych. Podwyższona odporność na oleje oraz smary. Dostępne kolory : niebieski, czerwony
528,41 zł brutto429,60 zł netto
Poleć znajomemu
Jeżeli chcecie Państwo przesłać do swojego znajomego link do produktu Samoblokujący przyrząd zjazdowy TC006 z podwójnym zabezpieczeniem zapraszamy do skorzystania z formularza. Państwa znajomy będzie mógł szybko sprawdzić produkt w naszym sklepie oraz zapoznać się z Państwa opinią. Przejdź do strony głównejWróć do produktu
Spodnie wykonane z tkaniny poliestrowo-bawełnianej o gramaturze 260 g/m² 9 funkcjonalnych kieszeni w tym podwójne kieszenie przednie z dodatkową kieszenią na smartfon
Wykonane z taśmy poliestrowej o szerokości 45 mm, szyte poliestrowymi nićmi. Posiadają klamry regulacyjne stalowe ocynkowane. Regulacja pasa piersiowego i udowego za pomocą automatycznych aluminiowych klamer spinających.
Spodnie ocieplane wykonane z wytrzymałej na rozdzieranie i tarcie tkaniny typu Twill 10 funkcjonalnych kieszeni w tym podwójne kieszenie przednie z kieszenią na smartfon Wzmocnienia z materiału typu OXFORD
Ochraniacze kolan do stosowania w spodniach posiadających kieszenie na wkładki nakolannikowe (istnieje możliwość dopasowania rozmiaru poprzez docięcie nakolanników do pożądanego wymiaru).
Rękawice X-TEC wykonane w części chwytnej z jednego kawałka licowej skóry koziej Zapięcie na rzep w połączeniu ze ściągaczem zapewnia doskonałe dopasowanie. Idealne do prac manualnych.
Rękawice X-POINTER wykonane z dzianiny poliestrowej z nakropieniem PVC na stronie chwytnej, bezszwowe, zakończone ściągaczem Doskonałe czucie trzymanych przedmiotów.
100% bez metalu Wodoodporna cholewka zapobiega przemoczeniu wnętrza buta Nubuk wodoodporny Ortopedyczne oraz szyte na miarę wkładki, zgodne z normami europejskimi DGUV112-191