Rękawice X-ROLLER wykonane z prążkowanego poliestru, powlekane w części chwytnej nitrylem. Idealne do prac manualnych. Podwyższona odporność na oleje oraz smary. Dostępne kolory : niebieski, czerwony
528,41 zł brutto429,60 zł netto
Poleć znajomemu
Jeżeli chcecie Państwo przesłać do swojego znajomego link do produktu Rękawice robocze ze skosu bawełnianego CP149 zapraszamy do skorzystania z formularza. Państwa znajomy będzie mógł szybko sprawdzić produkt w naszym sklepie oraz zapoznać się z Państwa opinią. Przejdź do strony głównejWróć do produktu
Możliwość stosowania okularów również jako gogle, dzięki dodatkowej opasce ognioodpornej. Poliwęglanowe szybki z powłoką ochronną Dura-Streme® chroniącą przed zarysowaniami oraz zaparowaniem. Powłoka ta 3-krotnie wydłuża żywotność szybki.
Rękawice X-POINTER wykonane z dzianiny poliestrowej z nakropieniem PVC na stronie chwytnej, bezszwowe, zakończone ściągaczem Doskonałe czucie trzymanych przedmiotów.